Увага! Важлива інформація для вступників!

На I курс Бакалавр за спеціальністю "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"

На V курс Магістр зі спеціалізацією "Комп'ютерно-інтегровані технології та системи навігації та управління" Правила та умови прийому Програми вступних іспитів

Абітурієнт ?!

Тебе цікавлять комп'ютерні технології? Хочеш розбиратися в найбільш цікавих областях електроніки? Давно мрієш опанувати мікромеханіки і конструюванням техніки? На кафедрі Приборов і систем орієнтації та навігації можна навчитися всьому і навіть більше. Ти познайомишся і оволодієш програмами для розробки електронних схем, конструкцій приладів (SolidWorks, AutoCAD, CorelDraw, MicroCap), основ Web-дизайну та програмування. Великі знання C ++, Delphi, MatLab і всебічна інженерна підготовка дають випускникам можливість працювати в сфері IT-технологій і конструювання. Велика матеріально-технічна база дозволяє застосовувати набуті навички на реальних приладах і системах.

Nikitina

Хочеш дізнатися, як створюються комп'ютерні ігри? Знання в області орієнтації і навігації з успіхом використовуються для створення програмного забезпечення комп'ютерних ігор і віртуальної реальності. Наші студенти ще під час навчання починають власні проекти і отримують запрошення від провідних компаній Німеччини, Великобританії, США та підприємств України (КП СПБ "Арсенал", АНТК ім. Антонова, завод ім. Артема і ін), приватних компаній. Ми вчимо швидко адаптуватися до вимог сучасного бурхливого технічного прогресу і постійно розвиватися, ми даємо напрямок. Вибирай правильний шлях!

Rumbeshta