Увага! Важлива інформація для вступників!

На V курс
Магістр за освітньою програмою "Комп'ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування"

Програми вступних іспитів
З процедурою вступу до магістратури можна ознайомитися на сайті Приймальної комісії за посиланням.Увага !!!
Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО з 12 травня до 05 червня (до 18.00) та 01 липня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний вступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються — якщо ти складав минулого року, потрібно обов’язково перескласти.
!!! Почалася реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ з іноземної мови для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020, які бажають вступити до магістратури. З детальною інструкцією можна ознайомитись за посиланням на сайті Приймальної комісії.

      Із освітньою програмою "Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування" можна ознайомитись у розділі "Методична робота", або за посиланням