Правила вступу на I курс

Кафедра приладів і систем орієнтації та навігації готує бакалаврів за спеціальністю 151 - "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології". Для того щоб стати студентом нашої кафедри Вам достатньо мати атестат про повну загальну середню освіту та 3 сертифікати ЗНО з математики, фізики (або іноземної мови) і Української мови й літератури

Nikitina

Заявки приймаються в електронній формі і вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. При заповненні електронної форми, крім інформації про абітурієнта, необхідно вказати спеціальність 151 - "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" КПІ ім. Ігоря Сікорського, Приладобудівний факультет, кафедра Приладів та систем орієнтації і навігації. Для підвищення шансу надходження на дану спеціальність рекомендуємо вибирати 1-й або 2-й пріоритет при подачі заяви.

Rumbeshta
Если у вас есть диплом младшего специалиста, то сертификаты ЗНО вам не нужны! Зачисление проходит по результатам вступительных экзаменов. Полные правила поступления доступны на официальном сайте приемной комиссии КПИ им. Игоря Сикорского и по ссылке.