Правила вступу на I курс

Кафедра приладів і систем орієнтації і навігації готує бакалаврів за спеціальністю 151 - "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології". Для того щоб стати студентом нашої кафедри Вам достатньо мати атестат про повну загальну середню освіту та 3 сертифікати ЗНО з математики, фізики (або іноземної мови) і української мови і літератури.

КПІ лого

Заявки приймаються в електронній формі і вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. При заповненні електронної форми, крім інформації про абітурієнта, необхідно вказати спеціальність 151 - "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" КПІ ім. Ігоря Сікорського, Приладобудівний факультет, кафедра Приладів і систем орієнтації і навігації. Для підвищення шансу вступу на дану спеціальність рекомендуємо вибирати 1-й або 2-й пріоритет при подачі заяви.

Vstup v KPI
Якщо у вас є диплом молодшого спеціаліста, то сертифікати ЗНО мати не обов'язково! (Крім сертифікату з української мови та літератури, який є обов'язковим з цього року. Приймаються сертифікати 2017-2020 років ). Зарахування відбувається за результатами вступних іспитів.

Повні правила вступу доступні на офіційному сайті приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.