НОВИНИ КАФЕДРИ

         

22.01.2022р.

Проведення освітнього процесу у весняному семестрі 21/22 н.р.

За рішенням Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського освітній процес у весняному семестрі 2021/2022 навчального року для здобувачів вищої освіти проходитиме у змішаному режимі, який передбачає поєднання очного та дистанційного режимів навчання з дотриманням рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

  Передбачається поєднання очного та дистанційного режимів навчання:
 • очно – практичні заняття, семінарські, лабораторні заняття, лекційні заняття малочисельними групами/потоками до 25 осіб (у відповідності до положення «Про організацію освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського»).
 • дистанційно – лекційні заняття, а також практичні, семінарські заняття загальноуніверситетських дисциплін вільного вибору для здобувачів вищої освіти другого року навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (у відповідності до «Регламенту організації освітнього процесу в дистанційному режимі» та положення «Про дистанційне навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського»).

         

14.01.2022р.

Зустріч з експертною групою НАЗЯВО

Відкрита зустріч з експертною групою за ОНП «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

🔸Час: 17 січня 2022 о 16:00
🔸Підключитись до конференції Zoom Посилання
🔸Ідентифікатор конференції: 730 8533 1694
🔸Код доступу: 2022

         

07.01.2022р.

Календар "КПІ Вступник 2022"

У КПІ ім. Ігоря Сікорського проводяться профорієнтаційні заходи для кращого інформування вступників і батьків щодо умов вступу, навчального процесу, напрямів підготовки, можливостей для навчання, саморозвитку та дозвілля під час і після закінчення навчання.

Для вашої зручності було створено спеціальний Google-календар, у якому зібрані всі найважливіші заходи як щодо вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, так і щодо вступної кампанії загалом:

 • КПІАбітFest – загальноуніверситетський «День відкритих дверей», на якому розглядаються дуже важливі питання щодо вступу, а також надається інформація щодо всіх факультетів та навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського.
 • Дні відкритих дверей факультетів та навчально-наукових інститутів – на цих заходах можна більш детально ознайомитися з інформацією щодо спеціальностей, освітніх програм, навчання, поспілкуватися з представниками факультетів/інститутів щодо навчання, практики, працевлаштування, участі у програмах і проєктах, студентського життя тощо.
 • Інженерний фестиваль «ТехноАртКПІ» – інший погляд на науку з творчим підходом, фестиваль творчості та креативу, який проходить раз на рік, але залишає позитивні емоції на весь рік.
 • КПІSchool – серія тематичних профорієнтаційних заходів, на яких викладачі розповідають у цікавому форматі про навчання на різних спеціальностях, а також є можливість зануритися у життя університету.

         

17.12.2021р.

Зимова сесія 2021/2022 уч.року

Затверджено розклад сесії

Залікoва сесія семестрового контролю проходитиме з 27.12.2021 р. по 31.12.2021 р.
Основна екзаменаційна сесія семестрового контролю проходитиме з 04.01.2022 р. по 15.01.2022 р.
Додаткова сесія семестрового контролю проходитиме з 17.01.2022 р. по 22.01.2022 р.

         

10.12.2021р.

День відкритих дверей на приладобудівному факультеті

Приладобудівний факультет запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн 18 грудня 2021 року!

Бажаєш навчитися проектувати комп’ютерно-інтегровані комплекси автоматизації для виробництва та бізнесу? Цікавишся робототехнікою та ІТ-технологіями? Хочеш отримати знання з сучасних інформаційних та інформаційно-вимірювальних технологій, мікропроцесорної та комп’ютерної техніки? Якщо так, то завітай до нас на День відкритих дверей ПБФ.

  Під час зустрічі ви дізнаєтесь:
 • Вимоги до вступу в 2022;
 • Які предмети вивчають наші студенти;
 • Де і ким працюють випускники інституту;
 • Про програму подвійного диплому за кордоном;
 • Про студентське життя та гуртожиток.

Коли: 18.12.2021 о 11-00
Де: Zoom конфернція
🔸 Ідентифікатор конференції : 896 5879 0062 🔸 Код доступу: 554172

         

17.11.2021р.

Вітаємо з днем студента!!!

         

13.10.2021р.

З днем захисника вітчизни!

🔸 Колектив кафедри комп'ютерно-інтегрованих оптичних та навігаційних систем щиро вітає із днем захисників та захисниць України !!!

         

15.07.2021р.

Графік комплексних фахових випробувань для вступу в магістратуру

🔸 Комплексне фахове випробування буде проведене 26 липня 2021р., початок о 9.00 (І сесія, ауд. 201, ауд. 217, ауд. 293, корп. 1 ) та 28 липня 2021р., початок о 9.00 (ІІ сесія, ауд. 205, ауд. 217, ауд. 293, корп. 1 ).
🔸Для магістрів за ОНП та ОПП денної та заочної форм навчання, у відповідності до: графіку
🔸Консультації будуть проведені на платформі Zoom 25 та 27 липня о 12.00, за посиланням .

         

02.07.2021р.

Оновлення інформації про кафедру КІОНС

📌 Кафедра комп’ютерно-інтегрованих оптичних та навігаційних систем – єдина в Україні кафедра, яка готує фахівців за спеціальністю 151 Автоматизація та ком’ютерно-інтегровані технології для:

🔸 створення сучасних автоматичних цифрових систем орієнтації, стабілізації, навігації та керування рухом у просторі складними динамічними об‘єктами (в різних фізичних середовищах);
🔸 проектування цифрових оптико-електронних систем для роботів, розумних будинків, пристроїв віртуальної реальності, систем безпеки, безпілотних об’єктів;
🔸 розробки алгоритмічного та програмного забезпечення для інтелектуальних систем керування, візуалізації, орієнтації та навігації об‘єктів, моніторингу об’єктів та навколишнього середовища;
🔸 розробки алгоритмічного та програмного забезпечення для цифрової обробки сигналів та зображень, розпізнавання процесів та об’єктів методами штучного інтелекту в оптичних та навігаційних системах багатоцільового призначення.

Підготовку фахівців забезпечують науково-педагогічні працівники – відомі в Україні та за її межами вчені, серед яких:

🔸 6 професорів, докторів наук;
🔸 11 доцентів, кандидатів наук;
🔸 3 старших викладача, кандидатів наук.

Місцями працевлаштування випускників є:

🔸 відомі державні підприємства України: КП СПБ «Арсенал»; ДП «АНТОНОВ»; ДП ДККБ «Луч»; ДП НДІ радіолокаційних систем «КВАНТ-РАДІОЛОКАЦІЯ»;
🔸 фірми по розробці та впровадженню програмного забезпечення: Google; Global Logic; Qualcomm;
🔸 підприємства, які працюють у галузі розробки сучасної електронної техніки: Melexis; Materialise; Ring; Scanner; Microsoft;
🔸 фірми – представники розробників авіаційної техніки та систем орієнтації і навігації: ТОВ «Прогрестех-Україна»; ТОВ «Гіротех»
📋 На кафедрі введено в дію сертифікатну програму «Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування» для другого (магістерського) рівня вищої освіти для поглиблення компетентностей, що пов’язані зі складними спеціалізованими задачами і проблемами автоматизації, систем навігації і керування багатоцільовими автономними об’єктами. Програма наповнена унікальним контентом та авторськими курсами, які характеризуються практичністю та актуальністю інформації, що дозволяє отримати додаткові знання та навички, підготувати висококваліфікованих фахівців, які відповідають потребам ринку праці та сучасним тенденціям розвитку автоматизації і комп‘ютерно-інтегрованих технологій.
📌 Працює франко-українська магістерська програма з оптичної інженерії та фотоніки Université du Maine та КПІ ім.Ігоря Сікорського. У магістерській програмі можуть брати участь випускники українських університетів, які мають диплом бакалавра за спеціальностями, які пов’язані з фізикою та оптичною інженерією. Зарахування громадян України на магістерську програму здійснюється згідно правил вступу до магістратури КПІ ім.Ігоря Сікорського, включаючи процедуру оцінювання рейтингів вступників за середньо - зваженим балом диплома бакалавра, екзаменаційною оцінкою зі спеціальності та іноземної мови та показників творчих досягнень. Кожний студент після успішного закінчення магістерської програми отримує український диплом магістра та французький диплом магістра з фізики за спеціальністю «Оптична Інженерія та Фотоніка».

📌 Студенти залучаються до наукових досліджень і розробок кафедри за напрямками:

1. Автоматизація методів випробування та калібрування приладів і систем.
2. Розробка нових способів автоматичного визначення навігаційних параметрів, комп‘ютерно-інтегровані технології підвищення точності орієнтації та навігації.
3. Розробка та вдосконалення мікропроцесорних систем для задач керування рухомими об‘єктами, розробка та вдосконалення мікропроцесорних систем для роботів- маніпуляторів.
4. Розробка та вдосконалення оптико-електронних систем для медичної та технічної діагностики.
5. Розробка та вдосконалення модулів бездротової передачі даних в комп‘ютерно-інтегрованих системах керування, навігації, моніторингу складних просторових об‘єктів.
6. Імітаційне моделювання поведінки складних рухомих об‘єктів у різних середовищах, розробка комп‘ютерно-інтегрованих систем керування, навігації, моніторингу складних просторових об‘єктів, безпілотних рухомих об‘єктів.
7. Вдосконалення систем обробки інформації в задачах керування, навігації, моніторингу, дистанційного зондування; розробка методичного, алгоритмічного та програмного забезпечення.
8. Інтелектуалізація засобів вимірювання та автоматичних систем керування, навігації, моніторингу.
9. Розробка нейромережевих засобів для керування рухом складних просторових об‘єктів, для розпізнавання об‘єктів та їх функціонального стану.
10. Розробка комп‘ютерно-інтегрованих систем дистанційного спостереження оточуючого середовища.
📌 В рамках договору про співробітництво між КПІ ім.Ігоря Сікорського і фірмою Global Logic діє спільна учбова лабораторія. Фірма Global Logic є міжнародним розробником програмного забезпечення із штатом близько 5 тисяч співробітників в восьми країнах світу. Штаб-квартира фірми знаходиться в США, а в Україні Global Logic входить в п’ятірку найбільших вітчизняних розробників програмного забезпечення. В проведенні навчальних занять беруть участь провідні фахівці фірми-партнера. Це є практичним втіленням моделі дуальної освіти на базі закладів вищої освіти за участі провідних виробничих фірм. Студенти та аспіранти кафедри беруть участь в реальних проектах фірми, наприклад, по автоматизації керування автомобілем.

         

07.06.2021р.

Захисти бакалаврів в Zoom

Захисти бакалаврських робіт проходять на платформі Zoom. У вдповідності до графіку захистів, захисти будуть проведені із 15 по 17 червня о 9.00 (група ПГ-71), 17 червня о 15.00 (група ПГ-п81) та 18 червня о 9.00 (група ПГ-зп-81). 22 червня - резервний день. Посилання статичне і діє для кожного дня захисту: Посилання .
Або самостійно ввести реквізити у клієнт Zoom:
Ідентифікатор конференції : 858 1407 1139
Пароль: 827882

Запрошуємо всіх бажаючих. Також, просимо дотримуватись принципів взаємоповаги та доброчесності.

         

17.05.2021р.

Захист магістерської дисертацій

24 травня о 14.00 розпочнуться захисти магістерської дисертацій освітньо-наукового рівня. Графік захистів доступний за посиланнями ПГ-91мн . Захисти будуть проходити виключно онлайн із використанням платформи Zoom. Посилання Zoom : Посилання .
Або самостійно ввести реквізити у клієнт Zoom:
Ідентифікатор конференції : 889 7894 1596
Пароль: 278150

Запрошуємо всіх бажаючих. Також, просимо дотримуватись принципів взаємоповаги та доброчесності.

         

11.05.2021р.

Захист кандидатської дисертації !!!

         

08.05.2021р.

Вступ до магістратури 2021: процедура реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ

🔸 Для вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році приймальною комісією розроблено 2 алгоритми реєстрації:
• для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2021 навчального року, які бажають вступити до магістратури
• для вступників, які завершили навчання у попередні роки або вступають після завершення цього року іншого закладу вищої освіти
📋 Інструкції на сайті Приймальної комісії:
• Як зареєструватись на ЄВІ/ЄФВВ, якщо ти випускник КПІ 2021
• Як зареєструватись на ЄВІ/ЄФВВ, якщо ти НЕ випускник КПІ
🕓 Коли:
• Форми реєстрації стануть доступні 11 травня 2021
• Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ: з 11 травня по 03 червня 18:00

         

02.04.2021р.

Тринадцята міжнародна науково-практична конференція «ІНТЕГРОВАНІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РОБОТОТЕХНІЧНІ КОМПЛЕКСИ» (ІІРТК-2021)

Шановні колеги, аспіранти та студенти! Пропонуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “ІНТЕГРОВАНІ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ РОБОТОТЕХНІЧНІ КОМПЛЕКСИ» (ІІРТК-2021)”, яка відбудеться в Національному авіаційному університеті 18 - 19 травня 2021 року.
📌 Перше інформаційне повідомлення: Завантажити

         

17.03.2021р.

Міжнародна науково-технічна конференція “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”

Шановні колеги ! Пропонуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-технічній конференції “ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського ” 18 - 19 травня 2021 року.📌 Перше інформаційне повідомлення: Завантажити

         

17.03.2021р.

Шановні вступники 2021 року!

Приладобудівний факультет запрошує на День відкритих дверей, що відбудеться 20 березня 2021 р. о 14:00. Зустріч відбудеться онлайн на платформі Zoom. На зустрічі ви зможете отримати розгорнуту інформацію про:
📌 напрямки підготовки на бакалавраті та магістратурі;
📌 опис освітніх програм;
📌 умови вступу;
📌 перелік необхідних документів;
📌 контрольні дати вступної кампанії,
📌 та отримати відповіді на ваші запитання. Запрошуємо бажаючих долучитись до зустрічі онлайн на платформі Zoom о 14:00 за посиланням: Посилання для підключення
📌 Meeting ID: 812 1902 9026 Passcode: 680912
📌 Бажано пройти попередню реєстрацію: Зареєструватись

         

22.02.2021р.

До уваги встуденів 4го курсу. Консультації по ЄВІ з іноземної мови.

Шановні студенти 4-го курсу зараз уже почалася підготовка до складання Єдиного вступного іспиту в магістратуру‼ Факультет лінгвістики в другому семестрі проводить безкоштовні щотижневі консультації з підготовки до ЄВІ зі студентами випускних курсів бакалаврів.
📅 Розклад таких консультацій - щосереди о 16:00.
📌 Посилання для підключення на заняття
📌Ідентифікатор конференції: 787 8697 2375
📌Код доступу: BUft2w

         

29.01.2021р.

Захист докторської дисертації !!!

         

13.01.2021р.

Вітаннаємо з ювілеєм Аврутова Вадима Вікторовича !!!

Колектив кафедри ПСОН сердечно вітає Вас зі знаменним ювілеєм – 60-річчям з дня народження! Ми раді бачити Вас, як завжди енергійним та бадьорим, мудрим, повним планів, націлених в майбутнє
Під час своєї трудової діяльності на кафедрі маючи велику працездатність, досвід наукової та викладацької діяльності, Ви зробили значний внесок у розвиток кафедри та прикладної гіроскопії. Ви є автором багатьох наукових праць та патентів, навчально-методичних праць, співавтором ряду підручників, підготували матеріали з багатьох дисциплін. Є відомим в Україні та світі вченим в галузі систем автономної орієнтації і навігації, а наукові праці мають високий рівень цитування у рейтингових міжнародних виданнях. Під Вашим керівництвом зроблено ряд науково-дослідніх робіт на замовлення провідних підприємств авіа-космічної галузі.
Бажаємо Вам, дорогий Вадим Вікторович, міцного здоров'я, кипучої енергії ще на довгі роки. Від щирого серця бажаємо подальших перемог і досягнень на професійній ниві, нових конструктивних ідей і мудрих рішень.

         

15.12.2020р.

Успішні захисти магістерських дисертацій

Захист магістерських дисертацій студентів кафедра ПСОН🧐🧐🧐 Частина 1. Усі викладачі і співробітники вітають наших нових магістрів

         

11.12.2020р.

Графіки захистів магістерських дисертацій

15, 16 та 17 грудня о 14.00 розпочнуться захисти магістерських дисертацій освітньо-прфесійного рівня. Графік захистів доступний за посиланнями ПГ-91мп . Захисти будуть проходити виключно онлайн із використанням платформи Zoom. Посилання статичне і діє для кожного дня захисту: Посилання .
Або самостійно ввести реквізити у клієнт Zoom:
Ідентифікатор конференції : 819 1969 3689
Пароль: 004127

Запрошуємо всіх бажаючих. Також, просимо дотримуватись принципів взаємоповаги та доброчесності.

         

15.11.2020р.

Попередній захист та захист магістерських дисертацій

7 грудня 2020 року о 10.00 відбудеться попередній захист магістерських дисертацій!
Студенти повинні представити комісії:
📌 Пояснювальну записку
📌 Графічний матеріал

Комісія: доц. Лакоза С.Л., доц. Мироненко П.С., доц. Півторак Д.О.

Захист МАГІСТЕРСЬКИХ ДИСЕРТАЦІЙ :

📌15 грудня 2020, 14:00
📌16 грудня 2020, 14:00
📌17 грудня 2020, 14:00 - резервний день

         

27.10.2020р.

Увага!!! Ректорський контроль 1го курсу!

Шановні студенти груп ПГ-01 та ПГ-п01! 29.10.2020 (четвер) 16:15-18:15 відбудеться написання ректорського контролю Посилання на сайт ректорського контролю:
Паролі будуть надані 29.10.2020 о 16:00.

Інструкцію щодо проходження ректорського контролю. Після введення логіну і паролю на сайті ректорського контролю is.eqmi.kpi.ua , студент на своїй сторінці побачить назву курса «Ректорський контроль 1 курс ПБФ (2020)», в який потрібно зайти. Далі на сторінці курсу потрібно зайти до тесту. На сторінці тесту буде вказана максимальна тривалість його виконання: 120 хвилин. Зверніть, будь ласка увагу, що після того як ви пройдете тест, внизу сторінки тесту потрібно натиснути кнопку «Далі». Потім на сторінці «Результати спроби» натиснути внизу кнопку «Відправити все та завершити». Після цього ще раз натиснути кнопку «Відправити все та завершити» для підтвердження. І тільки тоді електронна система зареєструє результат студента за ректорський контроль.

У разі виникнення труднощів з проходження РК студентами звертатись до заст. керівника ЦТМЗ, Коваленко Ірини Григоріївни, тел. (097) 350-57-33 (+Telegram)

         

26.10.2020р.

Залік з практики у магістрантів 2 курсу!

29 жовтня (четвер) о 12.20 відбудеться залік з практики в онлайн режимі.
Посилання запрошення:
Ідентифікатор конференції: 912 8704 9645
Код доступу: 9UxBMT
З собою необхідно мати звіт з практики, підписаний щоденник та завдання на магістерську дисертацію.

         

18.09.2020р.

Зустріч першокурсників з викладачами кафедри приладів і систем орієнтації і навігації

18 вересня 2020 року відбулась онлайн зустріч з першокурсниками. До нашої дружньої родини приєдналось 32 студента. Колектив кафедри приладів і систем орієнтації і навігації вітає з успішним вступом на перший курс бакалаврату. Та щиро бажає успіхів в навчанні, нових друзів та приємних вражень.

         

25.08.2020р.

Промо-відео кафедри ПСОН

         

23.08.2020р.

Шановні студенти, абітурієнти та колеги!

Звертаємо вашу увагу, що група кафедри ПСОН у Facebook - переїхала . У відповідності до вимог про інфоресурси «КПІ ім. Ігоря Сікорського» тепер у форматі сторінки. Просимо долучатись, буде цікаво!

         

14.08.2020р.

Графік проведення вступних випробувань на 5 курс

Увага! Фаховий вступний іспит відбудеться 20 та 26 серпня в аудиторії 1-283-1, початок о 09:00.
Консультації будуть проведені 19 та 25 серпня о 12.00, також в аудиторії 1-283-1 .
Творчі досягнення подаються під час фахового іспиту (за наявності).

Вхід до аудиторій відбуватиметься за наявності:

 • Оригіналу екзаменаційного листка з відміткою про складання ЄВІ;
 • Оригіналу документу що посвідчує особу (електронна версія ID-картки у мобільному за стосунку «Дія» не замінює оригінал паспорту);
 • Захисної маски.

         

01.08.2020р.

Реєстрація електронних кабінетів вступників

Сьогодні розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Подача заяв на вступ розпочнеться з 5 серпня — для магістрів, з 13 серпня — для бакалаврів. Інструкції щодо реєстрації електронних кабінетів за посиланням .

         

10.06.2020р.

Захисти бакалаврів в Zoom

Захисти бакалаврських робіт проходять на платформі Zoom.
У вдповідності до графіку захистів, захисти будуть проведені із
15 по 19 червня. Початок о 10.00. Посилання статичне і діє для кожного дня захисту: Посилання .
Або самостійно ввести реквізити у клієнт Zoom:
Ідентифікатор конференції : 798 8166 3679
Пароль: 8xbKLM

Запрошуємо всіх бажаючих. Також, просимо дотримуватись принципів взаємоповаги та доброчесності.

         

01.06.2020р.

Графіки захистів бакалаврських робіт

З 15 червня розпочнуться захисти дипломних проектів та робіт ОР "Бакалавр". Графіки захистів доступні за посиланнями ПГ-61 та ПГ-п71. Захисти будуть проходити виключно онлайн. Слідкуйте за новинами на сайті кафедри та на офіційному каналі телеграм.

         

12.05.2020р.

Увага! Важлива інформація для вступників в магістратуру.

Почалася реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ з іноземної мови для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020, які бажають вступити до магістратури. З детальною інструкцією можна ознайомитись за посиланням на сайті Приймальної комісії.

         

11.04.2020р.

Навчання під час карантину

Так як "Карантин - не канікули (с)" , викладачі та студенти кафедри ПСОН продовжують наполегливо працювати, використовуючи всі можливості сучасних онлай платформ. Ось як це відбувається:

         

30.03.2020р.

Карантин на кафедрі ПСОН

Шановні студенти! У зв’язку із введенням карантину з метою запобігання розповсюдженню захворювання на COVID-19, всі види аудиторного навантаження проводяться у консультативному режимі дистанційно.
Викладачі кафедри ПСОН, для спілкування, проведення консультацій, лабораторних робіт, лекцій та ін. використовують такі онлайн платформи як: Skype, Viber, Telegram, Zoom, Discord та , звичайно ж, електронна пошта та система Електронний кампус. Результати роботи із студентами будуть відображатись в системі Електронний кампус в розділі Поточний контроль.
Методичні вказівки, посібники та додаткова література, що знадобиться для виконання завдань з дисциплін, знаходиться у розділі Файловий архів, що доступний за посиланням. Також, матеріали доступні в системі Електронний кампус або будуть передані студентам через обраний канал спілкування.
Якщо немає зв’язку із викладачем, або забули логін/пароль від системи Електронний кампус – зверніться до куратора групи.

         

23.03.2020р

Промо-відео кафедри ПСОН

         

23.03.2020р.

Проекти студентів кафедри та власні розробки

         

10.03.2020р.

Основні властивості гіроскопа

         

08.01.2020р.

Розклад перескладань на додатковій сесії

Із розкладом екзаменів і заліків для ліквідування академ. заборгованостей можна ознайомитись за посиланням

         

17.10.2019р.

Семінар "Проектування додатка на Java" від DevComanda

16 жовтня 2019 року DevComanda разом з викладачами кафедри приладів і систем орієнтації і навігації в перший раз провели зустріч в КПІ ім. Сікорского для студентів та всіх бажаючих на тему "Проектування додатка" на Java. Всі учасники зустрічі були поділені на команди. Разом з командою всі змогли спробувати спроектувати вигляд архітектури такого додатку. Найголовніше те, що, незважаючи на різний рівень знань та підготовки, в кожній команді було що продемонструвати. Наступний семінар запланований на початок листопада

         

24.04.2019р.

Захист кандидатської дисертації!!!

         

18.04.2019р.

Выдкрита лекція з цифрового керування

         

01.02.2019р.

Конкурс "Молодий викладач-дослідник"

Кафедра ПСОН вітає доцента Цибульника С.О. з перемогою в конкурсі "Молодий викладач-дослідник 2018"

         

27.12.2018р.

Стих посвящен кафедре


Это правда, что я стану кем-то? Буду жить хорошо и работать. Будут дети, семья, ипотека, Что не день, то сплошные заботы. Видеть то, чего не видел раньше, Понимать жизнь не так как сейчас, По-другому…
Становиться и телом, и разумом старше, И скучать по - местам которые были мне домом. Да, это правда, а разве не так? Эти шесть лет – щелчок, раз моргнул и забыли, Каждый здесь по истерикам просто мастак, Но страдания эти оправданы были. Нет, не правильно, не страдания, А скорее путь становления.
Место где развинтили сознание И по – болтикам строили мнение. Чтобы каждый из нас человеком стал, Чтобы понял «зачем он?» и «кто он?», Чтоб не слизывал мысли, а создавал, Чтоб прислушался к сердцу и зову. Этот миг для вселенной мельчайший пшик, Но для нас как взрыв атомной бомбы.
Я хочу отпустить все, но так привык, Повторюсь, для меня это дом был. Этот сказ - мой поток откровения, Здесь толика большой благодарности, И в слова, что звучат сейчас, верю я, И безумно рад этой данности. Что не жизнь, то сплошные заботы, Будут дети, семья, ипотека. Буду жить хорошо и работать? Это правда, что я стану кем-то?

Автор - Дмитрий Тросковец, магистрант группы ПГ-71мп

         

01.03.2018г.

Ліцензійнний SolidWorks та міжнародні сертифікати

Кафедра ПСОН отримала ліцензію на використання SolidWorks, а студенти, після проходження навчання, мають змогу отримати міжнародні сертифікати!!!

Ліцензії надані нашим спонсором Інтерсед Україна

         

03.11.2017р.

Захист кандидатської дисертації!!!

         

27.10.2017р.

Результати І атестації студентів

І курс (ПГ-71)        І курс (ПГ-7п)       ІІ курс (ПГ-61)       ІІ курс (ПГ-61п)       ІІІ курс (ПГ-51)       IV курс (ПГ-41)         V курс (ПГ-71с,м)      

         

14.07.2017р.

Результати іспитів для вступу до магістратури

Результати вступних іспитів за спеціалізацією <<ознайомитися >>

Результати вступних іспитів з іноземної мови <<ознайомитися >>

         

01.07.2017.Розклад консультацій для вступу на V курс в магістратуру

         

29.05.2017г.

Захист кандидатської дисертації!!!

         

11.02.2017г.

Розклад занять на весняний семестр

Кафедра приладів і систем орієнтації та навігації вітає всіх студентів та викладачів, і пропонує ознайомитися з розкладом занять на весняний семестр <<расписание >>

         

15.12.2016г.

Замітка про міжнародні науково-технічних конференціях в Китаї

В кінці жовтня 2016 р в м Пекіні, столиці Китайської Народної Республіки, проходила 2-а міжнародна науково-технічна конференція з прецизійної опто-мехатронної технології   - The 2nd International Symposium on Precision Opto-Mechatronics Technology (SPOMT 2016), в роботі якої брав участь доцент кафедри ПСОН, к.т.н. Аврутов В.В.
Детальніше про конференцію   Програма конференції №1   Програма конференції №2  

         

05.12.2016г.

Результати ІI атестації студентів

І курс (ПГ-61)   І курс (ПГ-61п)   ІІ курс (ПГ-51)   ІІІ курс (ПГ-41)   IV курс (ПГ-31, ПГ-32)     V курс (ПГ-61с,м)  

         

07.11.2016г.

Ювілей кафедри

Кафедра приладів і систем орієнтації та навігації урочисто святкує ювілей. Нам 55 років !!! Захід буде проведено 18 листопада 2016 року в аудиторії 283 1 корпусу. Початок о 15.00

         

01.11.2016г.

Результати І атестації студентів

І курс (ПГ-61)   І курс (ПГ-61п)   ІІ курс (ПГ-51)   ІІІ курс (ПГ-41)   IV курс (ПГ-31, ПГ-32)     V курс (ПГ-61с,м)  

         

15.07.2016г.

Результати вступного екзамену з іноземної мови на ОПП Магістр і Спеціаліст

         

14.07.2016г.

Результати вступного іспиту за фахом на ОПП Магістр і Спеціаліст

         

12.07.2016г.

Результати додаткового вступного іспиту для вступу на 5й курс

         

16.04.2016г.

Пішов з життя Бондар Павло Михайлович

         

20.03.2016г.

Графік проведення днів відкритих дверей

Нагадуємо про заплановані ДНЯМИ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НТУУ "КПІ".

Загальноуніверситетські дні відкритих дверей пройдуть за наступним графіком:

 • 03.04.2016р. (Неділя) - виїзд в р .. Українка, зустріч зі школярами міста та Обухівського району
 • 12.04.2016р. (Вівторок) - центр культури і мистецтв (ЦКМ) НТУУ "КПІ"
 • 23.04.2016р. (Субота) - факультетські дні відкритих дверей (за бажанням).

Також нагадуємо про кафедральних днях відкритих дверей, що проводяться відповідно до затвердженого графіка:

 • 17.04.2016р. - Кафедра НАЕПС
 • 23.04.2016р. - Кафедра ПСОН
 • 12.05.2016р. - Кафедра ПСНК
 • 21.05.2016р. - Кафедра ОП
         

02.09.2015г.

Вітаємо наших викладачів!!!

         

02.06.2015г.

Інформація для вступу на V курс ОКР Магістр і Спеціаліст

Вступні іспити зі спеціальності та іноземної мови пройду відповідно до розкладу Іноземна мова   Спеціальність

Прийом документів для вступу на ОКР Магістр і Спеціаліст буде проводиться в наступні дні Ознайомитися

Додаткові іспити для вступу на ОКР Магістр і Спеціаліст пройдуть в липні і серпні відповідно дографіком

Програми комплексних іспитів можна скачати попосилання

Програма додаткових вступних іспитів Завантажити

 

 

         

18.05.2015г.

Результаты ІІ атестации студентов

І курс     ІІ курс     ІІІ курс     V курс фахівці   V курс магістри  

 

 

         

15.05.2015г.

Інформація для випускників

Наказ №1-250. Про заходи щодо своєчасного забезпечення видачі додатка до диплома про вищу освіту європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT) завантажити.

 

 

         

06.04.2015г.

Навчання за програмами підготовки ОКР Магістр і Спеціаліст

Інтегральний рейтинговий список фахівців завантажити.

Інтегральний рейтинговий список фахівців завантажити.

 

 

         

06.04.2015г.

Навчання за програмами підготовки ОКР Магістр і Спеціаліст

Програма комплексного екзамен з дисциплін: "Основи Теорії чутлівіх елементів", "Перетворюючі пристрої", "Вимірювальні перетворювачі, прилади і системи", "Теорія автоматичного керування"                    при надходження на навчання на ОКР Магістр 8.05100303 і Спеціаліст 7.05100303                    за фахом
«Прилади і системи орієнтації та навігації»: завантажити.

 

 

         

10.03.2015г.

Результати першої атестації: завантажити .

 

         

01.10.2014г.

Програма вступних іспитів до аспірантури                                          за фахом 05.11.03 - «Гіроскопи та навігаційні системи»: завантажити.